Ciekawe audiobooki

Nie musisz czytać ,możesz słuchać.

Index

Bądź szczęśliwy i zadowolony

Miliony osób na całym świecie, każdego dnia słucha darmowe audiobooki i czyta ebooki na temat tego, jak się motywować, jak być szczęśliwym i jak trenować mocną osobowość. Czy takie książki naprawdę mogą coś zmienić w życiu człowieka i sprawić, że chętniej zaczniemy patrzyć na rzeczy, które są dla nas ważne? Nie ma jednej, skutecznej recepty na to, by zwiększać jakość swojego życia. Każdego dnia zmierzamy się z problemami, które mogą być dla nas wielkim wyzwaniem. Sztuką jednak jest, aby umieć zamieniać te porażki w zwycięstwa, które dadzą nam dodatkowych sił do dalszego funkcjonowania. Aby tak się stało, warto mieć merytoryczne wsparcie, które o każdej porze doradzi nam najlepsze rozwiązania. Gdzie go szukać?

Wydawnictwa Złote Myśli po raz kolejny okazują się być niezawodne, jeśli chodzi o ofertę na publikacje, których celem jest skuteczne motywowanie. W asortymencie oferowanych publikacji znajdują się książki, ebooki oraz audiobooki, działające na zasadzie poradników. Poruszane w nich tematy dotyczą życia każdego z nas. Od codziennych, domowych obowiązków, które są dla nas trudne, poprzez umiejętność negocjowania w biznesie, aż do rozwijania kreatywności i talentów, niezbędnych do prowadzenia własnej działalności. Cel, jaki wytyczyły przed sobą te poradniki, to poprawienie jakości życia takich ludzi jak ty i ja. Ważne cytaty, motywujące historię, a także pisane przystępnym tekstem porady, wyjaśnienia i wskazówki. Ich przestrzeganie i stosowanie w życiu codziennym to jedna z najlepszych gwarancji, że poprawisz komfort swojego życia i zamienisz się w bohatera, realizującego swój własny plan.

Godną pozycją w ofercie wydawnictwa są tanie ebooki. Oferowane w naprawdę przystępnych cenach, stanowią wyjątkową konkurencję dla książek w standardowej postaci. Omawiając różnego rodzaju zagadnienia i tematy, nie uciekają od trudnych pytań, stawianych przez czytelników. Zamiast udzielać kolejnych, banalnych odpowiedzi, często wskazują na rozwiązania niepopularne, a przez to skuteczne. W tym właśnie jest siła tych elektronicznych książek.


Ile kosztuje motywacja?

Pytanie zawarte w tytule nie ma nic wspólnego z pieniędzmi, a z czasem. Motywacja może być problemem dla wielu obywateli naszego kraju. Społeczeństwo już dawno popadło w rutynę i jeśli nie zmienimy swojego podejścia do życia, to na starość będziemy tego bardzo żałować. Brak motywacji to problem aż 90% społeczeństwa! Dziewięćdziesiąt procent wydaje się ogromną liczbą, ale tak jest w rzeczywistości. Pomimo faktu, że codziennie wydawane są nowe książki motywacyjne i codziennie trąbi się w mediach o zmianę stylu życia - nikt tak naprawdę nie zainteresował się tematem. Problem motywacji może dotknąć każdego - bogatego, biednego, księdza czy aktywistę. Ze statystyk sporządzonych przez UJ możemy się dowiedzieć, że całkowita zmiana stylu życia mająca na celu poprawę motywacji zazwyczaj trwa do 9 miesięcy. 9 miesięcy to krótki okres czasu. Mamy rok 2015 i w dobie szybkiego rozwoju gospodarki każdego z nas prędzej czy później dopadnie rutyna oraz brak motywacji. Nie wolno nam dopuścić do lekceważenia tego! Motywuj się!