P.H.U. JOZEK

KLUB BETTERWARE

Z Betterware możesz łatwo zarabiać dodatkowe pieniądze lub rozwijać Swoją firmę i korzystać z jeszcze więcej możliwości zarabiania.

Jako Przedstawiciel Betterware masz możliwość działania na trzy sposoby:

1. Oszczędzasz - kupujesz produkty taniej bez 30%-ej marży.

2. Polecasz produkty znajomym - w ten sam sposób, w który polecasz ostatnio obejrzany film czy dobrą książkę. Pokazujesz katalog i zwracasz uwagę znajomych na promocje i produkty, które sam uważasz za najciekawsze. Kiedy znajomi zamówią u Ciebie wybrane produkty, Ty kupujesz je w Betterware taniej i sprzedajesz je z marżą do 30% - to Twój Zysk Natychmiastowy. Im większej liczbie znajomych pokażesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i osiągniesz wyższy zysk. Oprócz zysku natychmiastowego zarabiasz dzięki specjalnym Rabatom. Ich wysokość zależy od wielkości Twoich zakupów - od 3% do 15%.

3. Budujesz zespół, zostajesz liderem. Rabaty możesz uzyskiwać dzięki osobistym zakupom, ale dużo łatwiej będzie Ci osiągać wyższe poziomy rabatowe, gdy zaprosisz znajomych do swojego zespołu i podzielisz się z nimi możliwościami zarabiania z Betterware. Jako Lider rozwijającego się zespołu zdobywasz kolejne poziomy procentowe, tytuły menadżerskie i dyrektorskie, rabaty grupowe, bonusy i nagrody pieniężne. Nie ma górnej granicy zarobków - sam decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu i wysokości dochodów.

Jeżeli nie chcesz pracować i rozwijać działalności z Betterware, możesz zostać klientem, rejestrując się masz prawo do zakupu produktów na własny użytek z 30%-owym rabatem.

Sprawdź na stronie:

http://www.betterware.pl/produkty

Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.