Depilacja Laserowa, Kraków, Depilacja Laserem, Diodowym. Dotyk Piękna

Podaruj Sobie Piękna

naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Depilacja Laserowa Kraków

Depilacja Laserowa, Depilacja Laserem, Diodowym.
Najskuteczniejsza metoda w walce z zbędnym owłosieniem!
EFEKTY ZDECYDOWANIE LEPSZE NIŻ PRZY UŻYCIU- IPL, E-LIGHT,SHR,DUAL sPTF+

Salon kosmetyczny Dotyk Piękna w Krakowie zaprasza na depilacje laserową

Na czym polega depilacja laserem diodowym?
Laser diodowy to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia. Zasada jego działania bazuje na zjawisku selektywnej termolizy. Fala o długości 808 nm emitowana przez laser jest pochłaniana przez melaninę zawartą we włosach. Wykorzystana długość oddziałuje na melanocyty zawarte w mieszkach włosowych. Wiązka lasera uderza w melaninę zawartą w cebulce włosa, niszczy ja termicznie i trwale, nie uszkadzając przy tym otaczającego mieszek włosowy naskórka. Światło wygenerowane przez głowicę zabiegową lasera absorbowane jest przez melaninę i mieszki włosowe, po czym a wytworzone ciepło zwiększa temperaturę włosa. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury owłosienie zanika, dzięki naturalnemu procesowi fizjologicznemu.

Jaka jest różnica pomiędzy laserem diodowym a IPL?
Różnica pomiędzy laserem diodowym a IPL jest znaczna. Polega ona głównie na skuteczności usuwania owłosienia i ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania zadawalających efektów. Laser diodowy usuwa owłosienie na zawsze. Po zakończeniu prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów włosy NIE ODRASTAJĄ! Odpowiednia długość fali świetlnej i niewielka rozbieżność działają w sposób celowany na barwnik- melaninę zawartą w włosie. Skuteczność depilacji laserem diodowym sięga 95%. Oznacza to że może odrosnąć 5% włosków, które są jasne, cienkie pozbawione barwnika.
Urządzenia IPL nie są laserami mimo, że często błędnie są nimi nazywane!!
Zabieg z użyciem IPL to rzeczywistości naświetlanie pacjenta lampą ksenonową zawartą w tym urządzeniu. IPL wysyła wiele długości fal dlatego wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez melaninę ale również tkanki otaczające. IPL nie działa wybiórczo na włos przez co jego działanie jest mniej skuteczne. Porównując laser diodowy i ILP należy stwierdzić, że skuteczność lasera diodowego przy usuwaniu włosów jest znacząco wyższa nad IPL. Na jeden zabieg z użyciem lasera diodowego należy wykonać średnio 3 i więcej zabiegów lampami polichromatycznymi ( IPL) uzyskując i tak gorszy wynik.

LASER DIODOWY zapewnia zatem:

skuteczność i trwałość osiągniętych efektów,
najlepsze efekty trwałej depilacji
komfort dla klienta


Depilacji laserem diodowym nie powinno się wykonywać gdy:

masz świeżo opaloną skórę
stosujesz leki światłouczulające
w przeciągu 6 tygodni zastosowano inna metodę usuwania włosów
gdy jesteś w ciąży
gdy karmisz piersią
chorujesz na: padaczkę, cukrzycę, pokrzywkę świetlną, bielactwo, nadciśnienie, łuszczyce, nowotwory.

PEŁNA OFERTA DOSTĘPNA NA STRONIE : www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl

naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020
Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.