Zadzwoń 500 600 960 dyskretne spotkanie ty dyktujesz warunki

ledzimy bo Lubimy

Detektyw Od Serca

Wynajmij swojego prywatnego detektywa

Biuro detektywistyczne Abachus ma swoją siedzibę w Gdańsku, swoje działania prowadzimy jednak na terenie całego kraju. Wykonujemy usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie, wedle najlepszych standardów działań dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie klientów w całej Polsce.
Ponad 24 lata doświadczenia i pasji - tak w skrócie można opisać nasze biuro detektywistyczne. Gdańsk posiada więc placówkę, która od lat dba o interesy swoich mieszkańców.

Zatrudniamy wysoko kwalifikowanych specjalistów: licencjonowanych detektywów, pracowników ochrony oraz zabezpieczenia technicznego, specjalistów w dziedzinie prawa i ekspertów elektroniki specjalnej. U nas znajdziecie Państwo fachową pomoc, dla Was wykonamy usługi, które rozwiążą Wasze problemy.

Nasza firma działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Masz więc pewność, że zaufałeś specjalistą.

To, co niewątpliwie wyróżnia nasze biuro to najwyższej klasy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy niekwestionowanym liderem w świadczeniu usług detektywistycznych, nie tylko w Krakowie, ale i w całej Polsce.

Zaufało nam tysiące osób – zaufaj i TY.