Nagłówek / nazwa firmy

Strona głowna

wpisz swój tekst na strone główną

DOM OPIEKI MAGNOLIA

Marki k.Warszawy
Ul.Stawowa 4 Tel. 512 494 312 , 512 494 313WSZYSCY SĄ BLISCY NASZEMU SERCU

DOM OPIEKI MAGNOLIA

MARKI K.WARSZAWY

Ul.Stawowa 4

Tel.512 494 312 , 512 494 313

Nasz pensjonat to uroczy dom w pełnej spokoju i cichej okolicy.
Otacza go bogaty w roślinność ogród,który wiosną i latem tętni zielenią sprzyjając odpoczynkowi i relaksującym spacerom.
Nasz placówka specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami,które z racji wieku,ograniczonej sprawności fizycznej,bądż tez z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym ,i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego,profesjonalnej pielęgnacji i rehabilitacji.
Pensjonariuszy zapraszamy na pobyt stały lub ,w zależności od potrzeb,krótkoterminowy ,obejmujący rekonwalescencję poszpitalną ,czy tez stanowiący zastępczą opiekę na czas wyjazdu opiekunów.
Pensjonat nasz oprócz pomieszczeń ogólnego przeznaczenia takich jak pokój dzienny z TV,jadalnia gabinet zabiegowy oraz tarasy oferuje pensjonariuszom komfortowe 1,2,3-osobowe pokoje wyposażone w niskie,drewniane wygodne łóżka.
Nasz pensjonat cechuje niepowtarzalna rodzinna atmosfera.
Dla naszych pensjonariuszy nasz dom jest ich domem a personel w nim pracujący ich rodziną.
Z tego też powodu personel dobierany jest bardzo starannie,spośród ludzi ,życzliwych o wysokich kwalifikacjach co gwarantuje najlepsza opiekę.
O pensjonariuszy całodobowo dbają pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w placówkach opieki lub aktywnie pracujące w szpitalach na oddziałach wewnętrznych.
Wizyty lekarz internisty odbywają się trzy razy w tygodniu,lekarza psychiatry raz w tygodniu,natomiast lekarze specjaliści przyjeżdżają na konsultacje w zależności od potrzeb.
Codzienna pomoc pensjonariuszom obejmuje zabiegi pielęgnacyjne:mycie,kąpanie,ubieranie ,pomoc w toalecie,dozowanie lekarstw,prześcielanie łóżek,zapobieganie powstawaniu odleżyn,odparzeń,oraz pomocy przy spożywaniu posiłków.
Oferowane są także szczególne formy pielęgnacji,uwzględniające indywidualne schorzenia lub niepełnosprawność podopiecznych.
Zapewniamy też rehabilitacje fizyczną,ćwiczenia usprawniające,masaże,i terapie.
Ważną docenianą przez pensjonariuszy zaletą naszego domu jest oferowana w nim kuchnia.Posiłki -z reguły dietetyczne przygotowują doskonałe kucharki.
Smaczne domowe posiłki podawane pięć razy dziennie ,komponowane są ze szczególną starannością i urozmaiceniem.Bogate we wszystkie potrzebne składniki odżywcze,uwzględniają dodatkowo indywidualne preferencje podopiecznych.
Dokładnie wiemy,co znaczy opieka nad ludżmi starszymi,osobami ,które mają trudności z wykonywaniem najprostszych codziennych czynności.Jak trudno w dzisiejszych zagonionym świecie znależć czas i siły by zapewnić im właściwą opiekę.
Dlatego stworzyliśmy przyjazny dom w,którym nasi podopieczni,czuli by się bezpiecznie,a my mogli byśmy służyć im swoją wiedzą,doświadczeniem i pomocą.
Dokładamy wszelkich starań ,aby każda osoba mieszkająca w naszym domu czuła się swobodnie i komfortowo.
Pragniemy zastąpić naszym podopiecznym dom rodzinny,stwarzamy jego klimat i ciepło.
Miła atmosfera,wzajemna życzliwość i serdeczna troska jaką jaką otaczamy naszych mieszkańców jest tym co nas wyróżnia wśród innych domów tego typu.

Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.