Euro Rent sp. z o.o.

Fundament Twoich Marzeń

O nas

Misja firmy

Misją biura obrotu nieruchomościami Euro-Rent jest ponadstandardowa obsługa klienta.

Naszym celem jest kompleksowe a jednocześnie partnerskie podejście do klienta, jego pomysłów i problemów . Jesteśmy po to, by Twoją transakcję poprowadzić od początku do samego końca. Jeśli za pośrednictwem biura nieruchomości Euro – Rent kupisz mieszkanie, również dzięki nam możesz zaprojektować wnętrza a nawet je umeblować. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w zakresach i dziedzinach związanych z zakupem nieruchomości, które są niezbędne do wygodnego użytkowania.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że w jednym miejscu, z pomocą profesjonalnej grupy ludzi zaspokoisz swoje najbardziej wygórowane oczekiwania.

Zespół

W biznesie najważniejsi są ludzie. To, z kim przez tygodnie współpracujesz ma niebagatelny wpływ na końcowy wynik zadania. Dlatego Euro-Rent tak dużą wagę przywiązuje do swoich pracowników. Są to ludzie, którzy często towarzyszą nam przez długi czas, dlatego bardzo starannie dobieramy partnerów tak, aby klient miał poczucie, że jego sprawami zajmują się najlepsi specjaliści.

Komunikatywność, elastyczność i nade wszystko rzetelność to najważniejsze cechy naszego zespołu.

Sprzedaż

W naszej ofercie można znaleźć domy, mieszkania, działki i lokale użytkowe na sprzedaż. Pomożemy Ci dokonać wyboru. Wysłuchamy i wskażemy nieruchomość, która odpowiada Twoim wymaganiom.

Oferujemy również możliwość zgłoszenia do naszego biura swojej nieruchomości lub działki. Wtedy my zajmiemy się jej skuteczną sprzedażą. Zaprezentujemy ją odpowiedniej grupie naszych klientów po to, aby znaleźć dla niej nabywcę.

Kupno

Jeśli poszukujesz swojego wymarzonego mieszkania lub domu, potrzebujesz gruntu lub lokalu pod działalność zgłoś się do nas, a pomożemy odnaleźć ofertę, która w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Wynajem

W naszej ofercie można znaleźć również domy, mieszkania, działki oraz lokale użytkowe na wynajem. Pomożemy Ci dokonać wyboru tak, aby lokal przez Ciebie wybrany spełniał Twoje wymogi przez czas jego użytkowania.

Oferujemy również możliwość zgłoszenia do naszego biura swojej nieruchomości lub działki. Wtedy my zajmiemy się jej skutecznym wynajmem lub dzierżawą.

Reklama ofert

Stale poszerzający się zasięg reklamy Euro - Rent pozwala na świetne wypromowanie Państwa ofert i znacznie większą szansę sfinalizowania transacji.

Współpracujemy obecnie z przeszło 20-toma portalami, do których należą:

www.Gratka.pl, www.Otodom.pl, www.Oferty.net, www.Zumi.pl, www.PBON.pl, www.DomiPorta.pl, www.Nportal.pl, www.Trojmiasto.pl, www.egospodarka.pl, www.Nieruchomosci.pl, www.Gazetadom.pl, www.Nieruchomosci.inwestycje.pl, www.Newsweek.pl, www.e-bezposrednio.pl, www.oferty.nieruchomosci.pb.pl, www.budujemydom.pl, www.Onet.pl, www.Wp.pl, www.Interia.pl, www.Money.pl, www.money.pl, www.Ogloszenia.dom.pl, www.allegro.pl

Możecie Państwo liczyć na promocję Państwa ofert także poprzez nasze prywatne źródła oraz przedstawianie Państwa nieruchomości w bezpośrednich rozmowach z naszymi Klientami.

Doradztwo finansowe

Nasi Partnerzy, specjaliści, z którymi współpracujemy są po to, by pomóc Ci sfinansować zakup Twojej nowej nieruchomości.

Ich bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat zapewni Ci wybór optymalnego rozwiązania wynikającego z właściwej charakterystyki Twoich potrzeb i upodobań.

Aranżacja wnętrz

Kupując lub wynajmując mieszkanie czy dom z Euro-Rent możesz być pewien, że zadbamy również o to, by wnętrza nowej nieruchomości były przyjazne i zgodne z Twoimi wyobrażeniami.

Współpracujący z nami architekci wnętrz to specjaliści, którzy w ścisłym porozumieniu z klientem stworzą wnętrza z marzeń. Dzisiejsze, różnorodne możliwości, jakimi dysponujemy, sprawiają często kłopot w kwestii wyboru. Rolą architekta wnętrz jest poznanie gustu i oczekiwań klienta a w rezultacie zaproponowanie najciekawszych rozwiązań i pomoc w dokonaniu ostatecznej decyzji. Doświadczenie specjalistów jest inspiracją i nieocenioną pomocą w urządzaniu Twojego domu czy mieszkania.

Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.