FM Group Polska Twoja droga do SUKCESU

Zalety pracy w FM Group

Elastyczny system pracy w FM Group po wielu latach udowodnił, że jest wysoce opłacalnym źródłem zarobku. Przedstawiciele FM Group dostosowują godziny pracy do swojego planu dnia, dzięki czemu mogą traktować współpracę jako dodatkowe źródło dochodu do pensji etatowej. Dlatego ten rodzaj pracy jest bardzo chętnie podejmowany, przez studentów, wychowujące matki, czy osoby które poszukujące dodatkowych źródeł dochodu. Przedstawiciele zarabiają na każdej sprzedanej sztuce perfum FM, oraz kosmetyków dla kobiet. Zarobek wynosi ponad 43% marży dzięki czemu sprzedaż zaledwie kilku buteleczek perfum przynosi już kilkaset złotych dochodu, które pozwalają ze spokojem ducha realizować zamierzone cele. Oczywiście większa ilość sprzedanych perfum to większy zarobek. Coraz częściej się zdarza, że osoby które pracują zaledwie od roku jako przedstawiciele FM Group generują średnie dochody w wysokości 2500zł miesięcznie. To dopiero początek kariery, ponieważ firma FM Group przygotowała bardzo efektywny plan marketingowy dla swoich przedstawicieli.

By zostać przedstawicielem należy wybrać próbnik perfum (próbniki kosztują od 30zł do 135zł) i podając swoje dane osobowe zarejestrować się w formularzu rejestracyjnym. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wraz z próbnikiem perfum dostaniesz wskazówki które pomogą Ci wykonać pierwsze kroki. W FM Group są organizowane także szkolenia dla przedstawicieli umożliwiające zwiększyć umiejętności sprzedaży.

Kariera w FM Group

Osoby ambitne angażując stopniowo więcej czasu tworzą grupę własnych przedstawicieli stają się liderem grupy i dostają prowizje od sprzedaży osób z grupy. Osoby, które rozbudowały już swoje grupy otrzymują wynagrodzenie w wysokości kilkunastu tysięcy złotych. Najlepsze zalety bycia liderem są szczegółowo omówione w planie marketingowym. Firma FM Group zachęca także liderów do efektywnej pracy programem "Mercedesem po sukces". Program ten polega na tym, że osoby których grupy generują wysokie obroty dostają luksusowego Mercedesa w nagrodę.

Na pracę w FM Group decydują się najczęściej osoby szukające dodatkowej pracy, lub stałego źródła dochodu dającego możliwość dostosowania czasu pracy do trybu życia. Często początkujące osoby przystępując do współpracy z FM Group mówią o tym, że chcą zmienić coś w swoim życiu. Mają już dość wstawania wcześnie, wyścigu ze wskazówkami zegara, nudnej pracy w której spędzali osiem godzin dziennie i kiepskiej wypłaty. Możliwości osiągnięcia życiowych celów daje właśnie FM Group.

Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.