Administracja serwerem / Infron

naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Obsługa informatyczna firm

Jeśli szukasz przedsiębiorstwa zajmującego się opieką nad serwerami, to znakomicie trafiłeś. Infron istnieje na rynku już od pięciu lat. Z naszych usług w tym okresie skorzystało wielu Klientów, czego dowodem są referencje. Satysfakcja naszych Klientów jest naszym priorytetem. Oferujemy bogaty wachlarz usług rozpoczynając od instalacji oraz konfiguracji serwerów, tworzenia kopii zapasowych, przez optymalizowanie wydajności serwerów, przenoszenie danych aż do ciągłego nadzoru nad serwerem.
Oferujemy Klientom ciągły monitoring 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu oraz bardzo szybkie reakcje w wypadku awarii. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszych Klientów są przechowywane dane oraz ich bezpieczeństwo. Dzięki nam usługi na Twoim serwerze będą działały bez żadnych zakłóceń. Większość usług wykonujemy w sposób zdalny, lecz w zależności od typu otrzymanego zlecenia, pracę możemy wykonać w siedzibie Klienta.

Oprócz administracji serwerami Linux nasza firma zajmuje się również pozycjonowaniem stron www oraz prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych. Więcej informacji oraz szczegółową ofertę firmy Infron znajdziesz na stronie: infron.pl

Tel: 660 222 229
E-mail: infron@infron.pl
www: infron.pl

Powierz opiekę nad swoim serwerem specjalistom. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz.

naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020