OriNetEG

Witaj

Mam nadzieję, że nie będziesz miał/a mi za złe, że zwracam się do Ciebie po imieniu, ale tak będzie łatwiej i przyjemniej. Otrzymujesz od nas propozycję współpracy biznesowej w branży kosmetyków i suplementów diety. Mamy nadzieję, że Oriflame, jest firmą, z którą zechcesz współpracować, zważywszy na jej stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku, sprawdzone, wysokiej jakości produkty i plan marketingowy, który gwarantuje osiąganie coraz wyższych szczebli w karierze konsultantki/ta.

Przecież szukasz możliwości kariery finansowej!

Pewnie zastanawia Cię, czym tak na prawdę jest nasza grupa i dlaczego właśnie tutaj powinnaś/eś zacząć swoją przygodę z Oriflame. Poniżej w kilku punktach postaraliśmy się odpowiedzieć na Twoje pytanie:


1. Nowe spojrzenie na Oriflame


Nieważne ile masz lat, gdzie mieszkasz, jakie masz wykształcenie, nie musisz posiadać doświadczenia ani kapitału, możesz zacząć już dziś. Która firma daje takie możliwości? Zapisanie się do Oriflame może naprawdę odmienić Twoje życie. Tym bardziej, gdy trafisz na właściwe osoby, które pomogą Ci stawiać pierwsze kroki. Z początku poboczne zajęcie może wkrótce stać się pokaźnym i stałym źródłem Twoich dochodów. Wiele osób zapisuje się do Oriflame tylko po to, by kupować tanie kosmetyki. Jednak później, gdy poznają sposoby na zarabianie dodatkowych pieniędzy, zdają sobie sprawę, że Oriflame to także doskonały biznes dla wszystkich, bez względu na wiek czy adres zamieszkania. Tysiące osób są konsultantami/tkami Oriflame, ale tylko nieliczne z nich wiedzą jak zacząć czerpać z tego naprawdę duże korzyści.


2. W grupie raźniej


W naszej grupie masz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i statusu biznesowego. Osoby z naszej struktury mają naprawdę dużą wiedzę o programie, a także o produktach Oriflame i chętnie pomagają nowym konsultantom/tkom. Wszyscy mają do dyspozycji materiały i narzędzia, które są bardzo pomocne w stawianiu pierwszych kroków w Oriflame. Do tego głównie służy nasz blog: www.podstawy-mlm.blogspot.com gdzie zawarte są pomocne rady i artykuły motywacyjne. W każdej chwili możesz kontaktować się z nami, dzwoniąc lub pisząc maila i zawsze uzyskasz odpowiedź pomocną do budowy Twojego biznesu. Przecież chcesz osiągnąć sukces!


3. Działamy również on-line


Większość konsultantek/ów działa poza Internetem. Jesteśmy członkami grupy MojeOri w której Internet jest bardzo ważnym narzędziem pracy. Korzystając z naszej metody możesz znacznie zwiększyć swoje zyski i uczynić swoją pracę dużo łatwiejszą. Mamy także specjalną stronę tylko dla konsultantek/ów grupy MojeOri (nasza to: www.egv.mojeori.pl). Po zalogowaniu się na nią możesz odwiedzić forum grupy, posłuchać nagrań audio z naszych spotkań oraz oglądać skany przydatnych poradników. Sam/a możesz uczestniczyć w tworzeniu i rozwijaniu tej strony. Wewnątrz grupy organizujemy też nasze własne konkursy z nagrodami. Przecież masz dostęp do Internetu. Teraz będzie Ci pomocny do rozwoju Twojego przedsięwzięcia.


4. Jesteś nieśmiała/y?


To nie szkodzi! W Oriflame można zarabiać pieniądze. Zarabia się je na dwa sposoby: oferując kosmetyki innym zyskujemy od razu 30% marży, ale jeśli mamy apetyt na więcej - budujemy własną grupę sprzedaży lub grupę prosumencką (zapraszamy nowe osoby do Oriflame). Może się więc wydawać, że tego typu praca wymaga przebojowości i nieśmiałe osoby nie mają tu czego szukać. To nieprawda! Wkrótce możesz mieć swoją własną stronę internetową MojeOri lub swojego bloga i korzystać ze specjalnie przygotowanych narzędzi internetowych dostępnych tylko dla konsultantek/ów naszej grupy. To naprawdę działa! Dołączając do nas możesz używać tej metody całkowicie za darmo. Przecież masz zarabiać, a nie wydawać pieniądze na drogie szkolenia.


5. Jest już wiele konsultantek/ów...


Co z tego?! Należąc do naszej grupy masz atuty, których nie mają inne konsultantki. Nawet w kontaktach osobistych zapraszając nowe osoby do Oriflame, możesz zagwarantować im, że trafią do środowiska, które oferuje dużo więcej i daje możliwości niespotykane nigdzie indziej. Nie przejmuj się więc innymi konsultantami/tkami w Twoim mieście. Dzięki Internetowi możesz działać na terenie całej Polski. Owszem, kosmetyki sprzedawać będziesz (jeśli lubisz sprzedawać) lokalnie, ale swoją grupę możesz budować nie bacząc na ograniczenia geograficzne! Przecież na pewno marzysz o globalnym biznesie! Oriflame daje taką możliwość!


6. Nic nie ryzykujesz!


Wiele osób obawia się, że regulamin wymusi na nich stałe kupowanie kosmetyków. Wcale tak nie jest! Kosmetyki kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Nie ma jakichkolwiek limitów, kwot minimalnych ani nakazów. Jeżeli np. nie spodoba Ci się w Oriflame - nie musisz robić nic. Twoje członkostwo po roku wygaśnie i na tym skończy się Twoja przygoda z Oriflame. Owszem, słyszeliśmy o grupach, w których sponsorzy wywierają presję na swoich konsultantach. W naszej grupie takie rzeczy nie mają miejsca. Wszystko zależy od Ciebie! Przecież pragniesz niezależności i samodzielności!


7. Przestajesz płacić za swoje kosmetyki


Oferując znajomym kosmetyki i produkty Wellness zarobisz na swoje własne, a już w kilka miesięcy pracy możesz zbudować grupę konsultantek/ów, która będzie przynosić Ci wymierne zyski. Możesz podreperować domowy budżet, a jeśli tylko będziesz chciał/a, Oriflame da Ci bardzo dobre miesięczne dochody. Nagrody, wycieczki, konkursy - czy to nie wystarczające powody, by zapisać się do Oriflame? Przecież marzysz o tym, aby pieniędzy starczało na wszystkie potrzeby i najśmielsze zachcianki!


8. Dojrzały krok


Oriflame to naprawdę wielka szansa. Szansa, by bez jakichkolwiek nakładów finansowych zacząć swój własny interes, który z miesiąca na miesiąc może rosnąć i stawać się realnym źródłem dochodu. Wkrótce może się okazać, że właściwa decyzja już dziś - może Cię ustawić na całe życie. Może dać Ci niezależność! Bardzo ważne jest, aby przystępując do Oriflame trafić na osobę, która może w pełni pomóc Ci zrozumieć i wykorzystać możliwości jakie tkwią w tym programie. My jesteśmy takimi osobami. I zachęcamy byś skorzystał/a z możliwości jakie daje nasza grupa.