Podnośnik Koszowy Wzwyżka Podesty 30 m

Robimy to co lubimy

Podnośniki i Podesty Gdańsk 500 600 960

Jesteśmy elastyczną firmą na Trójmiajskim rynku usług wynajmu podnośników koszowych "zwyżki" oraz zajmującą się produkcją tablic reklamowych Dysponujemy podnośnikami, które są niezawodne, sprawdzone i obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów z wieloletnią praktyką. Wykonujemy usługi na terenie Gdańska i okolic . Zajmujemy się profesjonalna obsługą reklamy .

Nasze podnośniki koszowe są niezastąpione na zatłoczonych ulicach Gdańska i w trudno dostępnych warunkach podmiejskich, posiadają 100% skuteczności i bardzo dużą wydajność pracy, dzięki czemu ponoszą Państwo niższe koszty w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Podnośniki na lekkich podwoziach do 3.5T i powyżej. Zajmujące nieduża ilość miejsca podczas pracy charakteryzując się przy tym dużymi parametrami pracy. Posiadamy podnośniki od 18m do 26m .

Doświadczenie Naszej firmy jest poparte wieloletnią współpracą z dużymi firmami. Wynajmujemy podnośniki koszowe wraz z obsługą operatorską. Firma zatrudnia odpowiedzialnych i doświadczonych operatorów z ponad 20-letnią praktyką zawodową.

Zapraszamy do współpracy

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

..
.

.
.
..

.
.
.
.
..

.
.

.
.
.
.
.
.
.