Program VAT713

Program VAT-713

W związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 grudnia 2012 r., nastąpiła zmiana wzorów deklaracji podatkowych dla podatku od towarów i usług – formularze VAT-7. Rozporządzenie weszło w życie z dniem 1 stycznia 2013.

W związku z zaistniałymi zmianami, firma e-lan.pl przygotowała i udostępniła na panelu www.hostmonster.pl nową wersję programu VAT-7, zgodną z obowiązującymi przepisami.

Najnowszy program VAT-7 zawiera intuicyjny i prosty w obsłudze kreator deklaracji. Za jego pomocą można szybko wypełnić, zapisać i wydrukować oświadczenie podatkowe VAT-7:
 comiesięczne – VAT-7(13)
 a także kwartalne – VAT-7K
Program pozwala również korzystać z formularza VAT-ZD – zawiadomienie o skorygowaniu podstawy opodatkowania oraz kwoty podatku należnego.
Program VAT-7 jest dostępny na panelu www.hostmonster.pl trzech wersjach licencyjnych:

1. Wersja demo VATu-7 – pozwala na wypełnienie oraz obliczenie pól formularza deklaracji podatkowej VAT-7 oraz zaznajomienie się ze środowiskiem programu.
2. Zarejestrowana wersja darmowa – pozwala na wypełnienie i wydrukowanie deklaracji VAT-7; do uzyskania klucza aktywacyjnego konieczna jest rejestracja w panelu hostmonster.pl i zamówienie odpowiedniej licencji darmowej.
3. Wersja płatna (9,90 zł + VAT – opłata jednorazowa)
W celu uzyskania klucza aktywacyjnego wersji płatnej konieczna jest rejestracja w panelu www.hostmonster.pl, zamówienie odpowiedniej licencji płatnej i uiszczenie opłaty za kreator deklaracji. W tym celu można skorzystać z płatności on-line, dokonać wpłaty przelewem lub na poczcie.

Pełna, płatna wersja kreatora formularzy VAT-7 pozwala użytkownikowi na:
 wypełnianie deklaracji VAT-7(13) oraz VAT-7K
 wykonanie automatycznych wyliczeń oraz walidacji niektórych pól
 drukowanie formularzy VAT–7
 wypełnianie i drukowanie załączników VAT–ZD
 zapisywanie uzupełnionych i wyliczonych formularzy VAT-7

Dodatkowymi zaletami programu VAT-7 są:
 kontekstowy system pomocy
 objaśnienia do deklaracji VAT-7(13) oraz VAT-7K
 aktualna ustawa o VAT-7
 wbudowany kreator, który pomaga szybko wypełniać formularz deklaracji podatkowej.

Program można pobrać i zakupić za pomocą platformy https://hostmonster.pl/.


Kontakt: http://www.e-lan.pl/