NatBud Zaklad Remontowo Budowlany

Dla nas zadowolenie klienta jest równie ważne jak gratyfikacja pieniężna!

Index

Firma Nat-Bud dziala juz kilka lat i może poszczycić się zrealizowaniem kilkudziesieciu inwestycji, głównie elewacji, tynków wewnętrznych, ociepleń oraz posadzek. W swojej działalności kieruje się wartościami, które dla klientów są najważniejsze: JAKOŚĆ, CZAS oraz CENA (jako jedna z niewielu firm budowlanych w internecie udostępniamy cennik usług budowlanych).Połączenie tych trzech elementów możliwe jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu prac budowlanych oraz zastosowaniu agregatu tynkarskiego znacznie poprawiającego efektywność.
Głównymi odbiorcami usług firmy Nat-Bud są właściciele domów rodzinnych oraz mieszkan.O jakości oferowanych usług budowlanych może świadczyć fakt, iż znaczną część klientów stanowią osoby, które zgłaszają się do nas z rekomendacji swoich znajomych.
Usługi świadczymy na terenie Dolnego Slaska a glownie Wroclawia.
Firma Nat-Bud specjalizuje sie w wykonywaniu takich prac budowlanych:
- elewacje tradycyjne, elewacje z piaskowca, baranki i inne,
- docieplenia styropianem,
- tynki wewnętrzne,
- malowanie,
- posadzki,
- podsufitki,
- kominki,
- obsadzanie (drzwi i okna),
- docieplenia dachów oraz tynki suche w postaci płyt gipsowych.
Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usług, ale również na fachową poradę w kwestiach budowlanych: materiały budowlane, technologia itp. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny:530 321 501.