Zdrowe odżywianie / Internetowe Centrum Redukcji Wagi

SKUTECZNE ODCHUDZANIE ZDROWE ODZYWIANIE

ZDROWE ODZYWIANIE

ZAPRASZAM DO KLUBU WELLNESS
Według Światowej Organizacji Zdrowia nawet 70% chorób ma swoje źródło w złym odżywianiu. Na liście chorób dieto-zależnych, prócz otyłości, cukrzycy drugiego typu i chorób krążenia, jest kilkadziesiąt nowotworów. Nie tylko tych kojarzonych z błędami w żywieniu, jak rak trzustki, żołądka czy jelita grubego, ale też płuc, piersi, macicy i prostaty.

Gdybyśmy chcieli słuchać specjalistów i ludzi nauki, to żylibyśmy znacznie dłużej i o wiele bardziej komfortowo niż się to dzieje powszechnie. Gdybyśmy chcieli naprawdę wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie w swoje ręce, to żywilibyśmy się tak, jak wymaga tego nasz organizm, a nie tak, jak chcemy. W żywieniu obowiązują żelazne zasady i nie przestrzeganie ich zawsze niesie ze sobą przykre konsekwencje. Nie chcemy jednak ani myśleć, ani pamiętać o tym, że za błędy żywieniowe i nieruchawy tryb życia zawsze w jakimś momencie zapłacimy. I to z reguły wysoką cenę. A często i najwyższą. Nie tylko my, ale i nasze dzieci. Oczywiście, są dzieci z podatnością genetyczną na pewne schorzenia, ale ta podatność często jest wynikiem postępowania nas, dorosłych.
Gros Polaków umiera za wcześnie i choruje na poważne choroby zbyt często i za wcześnie... Wiele mówi się o prawidłowym odżywianiu i stylu życia. Aby propaganda prozdrowotna była skuteczna, musi być prowadzona nie tylko z ogromnym znawstwem tematu, ale i konsekwencją. I w sposób zrozumiały dla każdego zwykłego śmiertelnika. Trzeba też pozyskać sojuszników wśród partnerów chorych, ich krewnych, nagłaśniać problem i edukować społeczeństwo już od dziecka. (....)
Lekarze nie mają wątpliwości, że większości zawałów i udarów mózgowych można by zapobiec. Gdyby tylko człowiek chciał wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, a więc dbał o dietę, więcej się ruszał, schudł, rzucił palenie. Gdyby... Na razie co trzeci Polak pali, co drugi ma nadwagę, co szesnasty cukrzycę, ponad połowa ma nadciśnienie i się nie rusza przesiadając się z samochodu na fotel przed telewizorem czy krzesło przed komputerem. Zawał serca, udar mózgu, choroba wieńcowa – ich ofiarą pada 170 tysięcy Polaków rocznie. Nadumieralność mężczyzn jest u nas dwukrotnie wyższa niż w innych krajach europejskich; w przedziale wiekowym 24 – 63 znajdujących się w grupie ryzyka. Jak tego uniknąć? Wprowadzić w życie jak najszybciej zdrowe nawyki w odżywianiu, zdrowym stylu życia, itd. (...)

Zdrowy, aktywny styl życia rozpoczyna się od osiągnięcia właściwej masy ciała. Jeżeli Tobie w życiu ważne jest zdrowie i zdrowy styl życia, to możesz skorzystać. Wybór należy do Ciebie.

Każdego dnia narażeni jesteśmy na wiele czynników mających negatywny wpływ na nasz organizm. Są to między innymi zanieczyszczenie środowiska, codzienny stres i zmęczenie oraz nieprawidłowe odżywianie. Tylko TY możesz to zmienić!

Nasz cel, to jest nauczyć zasad zdrowego odżywiania. Jeżeli jest to konieczne, zredukować wagę i ustabilizować metabolizm. W szczególnych przypadkach polecam klientom używanie jako uzupełnienie diety, dodatkowych suplementów, aby po zakończeniu diety łatwo było ją samemu kontynuować. Polecam nasze usługi ludziom nieaktywnym fizycznie, jak i osobom amatorsko uprawiającymi sport.

Każdy z nas jest inną osobą. Mamy różny metabolizm, różny skład ciała (ilość mięśni i tłuszczu), różny wiek, wzrost czy płeć. Każdy też ma inny tryb życia i inne preferencje żywieniowe. Dlatego też każda osoba, która przychodzi do nas po poradę dietetyczną jest traktowana indywidualnie.

W Internetowym Centrum Redukcji Wagi i Zdrowego Żywienia, znajdziesz wiele interesujących informacji na temat zdrowego odżywiania, redukcji wagi oraz wpływu środowiska na styl i jakość naszego życia. Za pośrednictwem konsultantów możesz zamówić produkty oraz zarejestrować się na bezpłatne konsultacje na temat: odchudzania i zdrowego odżywiania. Z tej usługi może skorzystać każda osoba która jest pełnoletnia.

Daję Ci 100% pewność i gwarancję producenta, że suplementy diety, które zakupisz możesz bezpiecznie stosować, bez uszczerbku na zdrowiu. Zapewniam bezpłatną pomoc konsultanta o każdej porze i w dowolnym czasie. Dla osób z nadwagą proponuję program motywacyjny w celu osiągnięcia prawidłowych nawyków żywieniowych.


" Pewien mędrzec napisał kiedyś, że człowiek nie jest skłonny dać nawet złamanej złotówki za utrzymanie swojego zdrowia, ale odda całe złoto tego świata, by go odzyskać "

Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.